Patrasová o polonahé scéně ve Vrchní, prchni!: Nahoty se nikdy nebála, stud necítila

Snad každý si při spojení jména Dády Patrasové a filmu Vrchní, prchni! vybaví scénu, při níž herečka odhalila své vnady. Nyní přiznala, že při natáčení žádný stud necítila. Abrhám byl prý takový gentleman, že se neměla čeho obávat.

Dáda Patrasová neproslula jen jako herečka, ale také zpěvačka dětských hitů. Letos jí bude již neuvěřitelných 67 let, přitom je to jako včera, kdy zdobila televizní obrazovky. Když se objevila ve Víkendové Snídani, promluvila o své kariéře. Při té příležitosti zavzpomínala na natáčení žhavé scény ve filmu Vrchní, prchni!.

Ono se to připravovalo dlouho, takže stud nebyl. Ale půlka štábu byla vyhnána pryč,“ vzpomínala. Dáda navíc nikdy nepatřila mezi herečky, které by měly problém s nahotou. Scéna mohla být však mnohem žhavější, režisér po ní požadoval, aby si neoblékala kalhotky, což však podle pořadu Historky z placu nakonec neučinila.

Nejvíce si však pochvalovala samotné natáčením s Josefem Abrhámem, pro nějž má pouze slova chvály.„Jeho chování bylo vždy velice noblesní, zdvořilé a kolegiální. Měl svůj osobitý humor a byl perfektně připravený. Báječný a slušný gentleman. Na natáčení vždy pomáhal. Byl výjimečný,“ sv​ěřila se minulý rok webu Ženy iPrima.

Zdroje: Ženy iPrima, Historky z placu, Víkendová snídaně