Patrasová (66) a Slováček (79) jsou už 40 let manželé. Neoslavili to! Felix se chodí domů jenom najíst, převlíct a vyspat

Manželství bývalé pohádkové princezny a saxofonisty je poslední dobou provázené jedním skandálem za druhým. Jejich jména se v bulvárních plátcích objevují víc, než by bylo zdrávo, a to se pochopitelně odráží i na jejich životech. Jejich vztah je nyní na bodu mrazu a přitom před několika dny to bylo 40 let, co se vzali, píše týdeník Sedmička.

Konkrétně se jedná o datum 24. března a pro manžele by to znamenalo pořádně oslavit tak zvanou rubínovou svatbu. Oba však tuto skutečnost dokonale ignorovali, protože nebyl důvod k oslavě. Manželé sice stále žijí ve stejném domě, ale spíš jako spolubydlící. „Felix se sem chodí akorát najíst, převlíct a vyspat,“ prozradila Dáda týdeníku. Často prý jezdí pryč a tak si ona alespoň užije trochu klidu. I když nad tímto tvrzením krčila rameny, bylo na ní vidět, že je z jejich situace smutná.

Felix a Dáda se brali z velké lásky v roce 1983 a mají spolu dvě děti Annu (27) a Felixe (39), píše portál Extra. Na webu Beremese se dokonce můžete podívat na jejich společnou fotografii z jejich velkého dne. Dáda na ní svým účesem připomíná chytrou princeznu Koloběžku, díky které ji děti milovaly. Časem se však změnila jak její podoba, tak její chování. Nejznámější jsou její problémy s alkoholem, které započaly nejspíš v roce 2015, kdy Felix podlehl kouzlu Lucie Gelemové. Dvě autohavárie pod vlivem alkoholu tak na sebe nenechaly dlouho čekat.

Slováček médiím tvrdí, že se Dádě snaží zachránit život. Ale i on má svoje mouchy, které mu Dáda už takovou dobu odpouští. „On vždycky udělá nějakou botu a pak se mě snaží odprosit, slibuje modré z nebe. Je těžké od něj odejít, i když jsem k tomu za těch čtyřicet let měla mnohokrát opravdu hodně blízko,“ svěřila se pohádková Xénie týdeníku Sedmička. Rodina je pro ni na prvním místě a zdůraznila, že si musí připomínat, že se nevdávala proto, aby se rozvedla.

Před dvěma dny to ale, podle informací deníku Aha, vypadalo, že je vše mezi nimi zalité sluncem. Slováček u nich doma uspořádal malý dýchánek, na kterém se probíral Felixův narozeninový koncert. Dáda se zhostila roli servírky a kromě toho byla usměvavá, vstřícná a působila šťastně. Jeden z hostů dokonce řekl, že oba spolu tokali jako hrdličky.

Tak snad jim tato znovunalezená láska vydrží.

Zdroje: Sedmička, Extra, Beremese, Aha!