Partneři se jí nehrnou. Zdeňka Lulu Černá plánuje operaci, chce mít největší prsa v České republice. Lidé doporučují zlepšit mozek i psychiatra

Zdeňka Černá, známá jako Lulu, je údajnou bývalou milenkou zápasníka Karlose Vémoly, alespoň to tvrdí. Kdo ví co je na tom pravdy. Lulu už podstoupila pěknou řádku plastik, což je na ni již také viditelné, ale momentálně by ráda strhla rekord. Samozřejmě s takovým přístupem hodně riskuje své zdraví, ale to si zřejmě vůbec nepřipouští.

Podle deníku Super se svěřila, že by ráda dvojitý objem ňader. Sama přiznává, že má u nás největší dostupnou velikost prsou, ovšem chce ji zdvojnásobit. Jelikož tu nenachází lékaře, který by riskantní operaci provedl, bude zřejmě muset do zahraničí.

Ovšem vypadá to, že i přestože má největší objem prsou v tuzemsku, se jí partneři do náruče nehrnou. Po Vémolovi se horko těžko hledá náhrada, a tak je Lulu sama. Možná by to chtělo změnit přístup a nikoliv prsa, dohadují se fanoušci, kteří jí také na sociálních sítích napsali několik nepěkných komentářů.

A co zkusit vylepšit mozek?

Jedním slovem střevo.

Co by pro zviditelnění neudělala, hlavně když klofne pracháče, i když hazarduje se zdravím.

Zajít na psychiatrii je nejvyšší čas.

Lidé se shodují na tom, že nejenže hazarduje se svým zdravím, ale že už její rozhodnutí opravdu nemá nic společného s rozumným uvažováním.

Zdroj: Super, Facebook, autorský text