Partner Denisy Pfauserové pohoršil některé její fanoušky. Pro sprosté slovo nejde daleko

Kudrnatá herečka s nakažlivým smíchem, Denisa Pfauserová, sdílela krátké video pořízené z domácí bezpečnostní kamery. Na videu je zachycený okamžik, kdy její přítel Martin Kučera sleduje v televizi horor a ona ho při tom vyleká. Martin rozhodí rukama a jako první slovo z něj vyletí velmi sprosté slovo.

No a to neměl dělat. Ale pojďme to vzít od začátku. „Když jsi zažranej do hororu, máš pocit, že ti jde o zrovna o život a tvoje holka ti jde ukázat nějakou poj**anou fotku,“ uvedla Denisa video, ve kterém se přiblíží s telefonem za Martina a před obličej mu strčí ruku s telefonem. Ten Denisa v momentě upustí na sedačku, protože její přítel se vyleká tak, až jí ho rukama vyrazí.

„P*čo, jsi normální?!“ vykřikne polekaný Martin. „Víš, co tam je?“ ukazuje dál na televizi a mne si obličej, aby to rozdýchal. Denisu ale hned po první větě popadne záchvat smíchu, který přetrvává po celý zbytek videa. Ještě se mezi smíchem snaží od Martina zjistit, jestli ta kamera je skutečně namířená na ně. Ten se však není schopný soustředit na nic jiného, než svoje uklidnění. Denisa se stále nemůže přestat smát, dokonce ani tehdy, když vyndává nádobí z myčky.

Martinova prvotní reakce rozlítila několik Denisiných sledujících. „Mně říct chlap ty p*čo, tak by šel,“ napsala jedna z nich a to i přesto, že Denisa ihned u videa vysvětlila, že se nejednalo o oslovení. „Mimochodem, to oslovení nepatřilo mně, bylo to zvolání. Já se takhle leknout, p*čuju dodnes,“ napsala maminka dvouměsíční dcery Naliy. A právě jí její otec sdělil, že její „máma je úplnej magor“.

Je jasné, že takovou situaci je nutné brát z trochou nadsázky. Kdo nikdy sprosté slovo při vylekání nepoužil, byť tváří v tvář své druhé polovičce, ať hodí kamenem. Naštěstí naprostá většina komentujících se nad videem upřímně pobavila.

Zdroje: autorský text