Pártlová a Vařeka: Velké zklamání z dovolené v Austrálii

Zpěvačka Martina Pártlová a frontman kapely Koblížci Josef Vařeka si přes zimu vyrazili ohřát kosti to teplých krajin. Už ve druhé polovině ledna Martina své sledující informovala, že dovolená na Bali je zatím spíš noční můrou. Dcera Stella si totiž z Čech přivezla nějakou nemoc a celá rodinka skončila na pár dní v tamní nemocnici.

Nakonec ale všechno dobře dopadlo a mohli si naplno užívat krásy ostrova Bali – koupání v moři, dovádění v pěně nebo jízdu na motorce. Před pár dny se ale přihlásili z Austrálie, kde absolvovali výlet na obří stezce mezi korunami stromů. „Hele, to až vám budeme vyprávět… to.. to budete koukat,“ slibovala Martina.

A ten den konečně nadešel. Do vyprávění se pustil její přítel Pepa, který na svém profilu sdílel ty největší momenty z jejich dovolené v Austrálii. „Sbohem, Austrálie. Chtěli jsme vidět vše, nakonec neviděli nic,“ píše hned v úvodu u rozesmáté fotky z pláže. Více si přečtěte níže.

„Perth: Naší chybou bylo, že jsme si nezjistili, že o víkendech se v Perthu nemaká a většina restaurací a kaváren je zavřená. Během týdne to nebylo o moc lepší, některý zavíraly už ve čtyři odpoledne. Navíc jsme dorazili v nejteplejším týdnu, kdy ani místňáci nevycházeli z domů, což by mohlo vysvětlit prázdný ulice, kde jsme potkávali jen pár podobnejch blbců jako my hledajících jídlo a pití.

Kempy: Co jsme však nevěděli, bylo to, že kempy obvykle zavíraj v 17:00 a bejvaj přeplněný. Takže jsme většinu času trávili v karavanu, hledáním místa na přespání. Klokani: Tvrdili nám, že jsou všude a často sražený u silnic. Přestože jsme ujeli přes 1600 km, viděli jsme pouze jednoho přejetýho klokana a většina těch živejch byla za plotem. Bylo nám dokonce zakázáno jezdit v noci, protože údajně klokani skáčou pod auta. Tušíme, že to bylo spíš proto, aby nikdo nezjistil, že ani v noci tam žádný klokani nejsou. Pavouci: Nepotkali jsme ani jednoho pavouka, hada nebo jinýho hajzla.

Cesty: Dlouhý, rovný a málo aut. Závěr: Západní Austrálie má svý kouzlo, ale příště zkusíme raději Melbourne nebo Sydney.“

Tomuto příspěvku předcházelo krátké video, které Pepa nazval „Češi v Austrálii“. Trochu to připomíná Troškovu komedii Slunce, seno, erotika, kdy obyvatelé Hoštic vyrazí na zájezd do Itálie. V Pepově příspěvku si však Martina nerozbalí řízky na pláži, ale stěžuje si na neustávající vedro. Pepa zase poukazuje na výši cen. A když už konečně našel pítko na ulici, voda z něj byla hnusná. Nám se prostě nezavděčí ani Australani…

Zdroje: Instagram