Paris Hilton sdílela fotku svého šestiměsíčního chlapečka. Lidem se nezdá jeho hlavička

Dědička hotelového impéria Paris Hilton se na sociálních sítích pochlubila fotografií svého šestiměsíčního syna Phoenixe. Jakmile snímek sdílela, fanoušci ji zahltili obavami o zdraví dítěte. Okamžitě ho vezměte k lékaři, radili jí v komentářích!

Když Paris (41) v lednu letošního roku ukázala světu svého chlapečka, její Instagram zaplavily srdceryvné přání od lidí z celého světa. S manželem Carterem Reumem se stali rodiči díky náhradní matce, která jim vytouženého chlapečka odnosila.

„Je to můj svět, důvod, proč se každé ráno probouzím, a světlo, které tak jasně září v mém životě,“ napsala Paris pod svůj poslední příspěvek, který sdílela na počest šesti měsíců svého dítěte. Tentokrát se však nesetkala s gratulacemi a podporou, komentáře byly mnohem drsnější.

„Někdy si musíš dát syna na bříško, už teď je vidět, že bude mít plochou hlavičku,“ zněl jeden komentář od fanynky.

Další komentář dokonce blondýnku vyzval, aby vzala syna k lékaři: „Phoenix je nesmírně rozkošný, ale zvažte, zda ho nechat vyšetřit.“

I přes tuto negativní spršku se najde mnoho fanoušků, kteří jí vyjadřují podporu. Můžeme Paris jen obdivovat, protože rodičovství i hudební kariéru zvládá bravurně. Paris se stala uznávanou DJkou a naposledy vystoupila na festivalu Tomorrowland po boku známého DJe Steva Aokiho.

Zdroj: autorský článek, Instagram