Paris Hilton odhalila své tajemství. Ve dvaceti letech byla na potratu

Paris Hilton šokovala přiznáním o svém potratu před dvaceti lety. Nebyla prý ještě připravená, píše web Daily Mail.

Novopečená maminka nedávno přivítala se svým manželem své první miminko, se kterým jim musela pomoci náhradní matka. Ze svého malého uzlíčku mají oba velkou radost. Paris Hilton ale přiznala, že matkou mohla být již ve svých dvaceti letech. Ve svém rozhovoru pro Glamour Magazine se svěřila se svým dlouhodobým tajemstvím, které v sobě držela více než dvacet let.

Známá celebrita prý ve dvaceti letech otěhotněla. V tu dobu si Paris však připadala být sama stále dítětem a nebyla připravena začít život rodiče. Právě proto se prý rozhodla jít na potrat. O této části svého života nebyla připravena promluvit, tedy až do teď. Přiznala, že se styděla sama za sebe a bála se reakcí ostatních a vlastně i toho, co vše by ji čekalo.

O své vlastní zkušenosti se rozhodla promluvit kvůli, poměrně nově, zakázaným potratům ve většině států USA. Prohlásila, že je to důležité téma a mělo by se o něm mluvit. Tvrdí, že je kolem toho moc politických názorů, ale stále se jedná o ženské tělo, o kterém má právo rozhodovat si každá žena sama za sebe. Proto nevidí důvod, proč by na to měl být nějaký zákon, rozhodující o nás bez nás.

Paris Hilton je známá pro svou roli „hloupé blondýny“ v seriálu The Simple life. Že je hloupá, se o ní ve skutečném životě říci nedá. Hilton se stala velkou aktivistkou proti zneužívání dětí. Vedla ji k tomu zřejmě vlastní zkušenost, jelikož mezi 16 a 18 lety jejího života si procházela sexuálním, psychickým a emocionálním zneužívání ve škole.

Přestože se Paris rozhodla svou bolest využít k pomoci druhým, její vzpomínky ji stále omezují. Svého syna se rozhodla mít prostřednictvím náhradní matky, právě kvůli strachu z navrácení všech špatných vzpomínek.

Zdroj: pagesix.com, glamourmagazine.co.uk, dailymail.co.uk