Pár Emma Smetana a Jordan Haj se ukázali nazí. Žhavé sexy fotografie vyvolaly bouřlivé reakce

Emma Smetana a Jordan Haj patří mezi kontroverzní páry, které se nenechají ničím zaskočit a zahanbit a i když mají doma dvě malé dcerky, dávají na obdiv klidně i svou nahotu na internetu a za nic se nestydí. I když muzikanti nemají takřka žádné meze, jejich fanoušci už začínají mít pocit, že by přece jen nějaké hranice mít měli.

Revolutions are made in bed, tak nazval Jordan Haj fotografii na Instagramu, na které leží nahý v posteli a k němu se bokem vine jeho partnerka Emma Smetana. Na obdiv tak dávají nejen svá nahá těla se vším všudy, ale také svá tetování.

Pro některé je však tahle kontroverze poslední kapkou a dávají páru najevo, že překročil nepsané limity. Možná, že Smetana a Haj už ukazují natolik ze svého osobního života, až to sledující začíná děsit a možná se ptají, kdy přikročí k tomu, že natočí lechtivé či přímo erotické video na Instagram.

To je fakt jako dneska moderní fotit si péro nebo skoro ho ukázat a strkat to na IG?

Reklama na Dachau. Myslím toho odvážného obnaženého pána, to jako fakt je dneska móda fotit?

Za mě už za hranou, nelibí se mi to… Sorry…

Tohle patří na jiné stránky.

Jelikož jsou Emma Smetana a Jordan Haj opravdu velmi atraktivním párem, tak mimo komentářů, které jim příliš nefandí, se dočkali i množství zpráv, které obdivují jejich souznění, odvahu i krásu. Je však jasné, že tímto možná přesahují nepsané meze a kdoví, čeho se u nich dočkáme příště.

Zdroj: Instagram, autorský text