Pan božský přiznal nevěru: „Když s vámi chce mít sex spousta lidí, říkáte si, že už tu šanci nedostanete.“

Chris Noth (68) se proslavil účinkováním v seriálu Sex ve městě, kde ztvárnil pana Božského. Ve skutečnosti však herec jako životní partner není žádná výhra. Důkazem jsou jeho slova o nevěře, ke které se přiznal v nedávném rozhovoru.

Koncem roku 2021 se v médiích objevily šokující zprávy, že herec Chris Noth sexuálně zneužil několik žen. Přestože všechna obvinění popřel, přišel kvůli tomu o některé pracovní příležitosti.

V posledním rozhovoru pro USA Today obvinění opět popřel, otevřeně však promluvil o tom, že byl své manželce nevěrný. „Je to pro ni zničující a není to hezký obrázek. Ale není to zločin,“ řekl slavný herec.

Své jednání zdůvodnil tím, že se chtěl prostě jen bavit. „Podáváte si stejné výmluvy jako mnoho jiných mužů. Že je to jen takový vedlejší tanec pro zábavu. Že tím nikomu neubližujete, protože se o tom nikdo nedozví. Sex je prostě příjemný. A když s vámi chce mít sex spousta lidí, říkáte si, že už tu šanci nedostanete,“ dodal na protest.

Pan Božský se v roce 2012 oženil s Tarou Wilsonovou. Pár si řekl „ano“ po deseti letech chození. Mají spolu syny Oriona (15) a Keatse (3).

Zdroj: USA Today