Pamela z Dallasu se během let změnila. Od herectví se přesunula k byznysu

Pamatujete si na krásnou manželku Bobbyho Ewinga z Dallasu? Herečka Victoria Principal (73) ztvárnila Pamelu opravdu dokonale a nezapomenutelně. Dnes však řeší stárnutí plastickými operacemi a její tvář se změnila k nepoznání.


Herečka Victoria Principal se stala skutečnou hvězdou díky seriálu Dallas. V letech 1978 až 1987 hrála krásnou Bobbyho manželku Pamelu a nejedna Češka se jí chtěla podobat. Stala se ikonou mnoha domácností.

Rodačka z Japonska byla dvakrát nominována na Glóbus, ale v současné době se herecké kariéře nevěnuje. Naposledy se objevila v roce 2001 v seriálu Titáni a věnuje se spíše byznysu než umění. Dnes se věnuje především propagaci a prodeji vlastních kosmetických produktů pod značkou Principal Secret, kterou vytvořila v roce 1989, píše deník Yahoo.

Dallas je nejznámějším televizním seriálem na světě. Jeho tématem je život, majetkové intriky, boj o moc a složité vztahy rodiny Ewingů. Začal se vysílat v roce 1978 a na obrazovce vydržel čtrnáct sezón, až do roku 1991. Převzaly ho televizní stanice po celém světě a získal si miliony fanoušků. V roce 2012 se tvůrci rozhodli pokračovat v nových sériích, ale Victoria se v nich odmítla objevit.

Měla již vlastní produkční společnost, která produkovala projekty pro televizi, a začala se věnovat něčemu úplně jinému. Ke kosmetice a kráse měla vždy blízko, zajímala se o přírodní produkty. Vytvořila vlastní značku Principal Secret. Velmi rychle s ní dosáhla úspěchu a komerčního zisku, který jde do milionů.

Zdroj: Yahoo