Pamela je ve formě. Stále oblékne plavky z Pobřežní hlídky

O Pamele je poslední dobou hodně slyšet zejména díky dokumentu Pamela: Příběh lásky. Prsatice, která se proslavila díky seriálu Pobřežní hlídka, se opět vytasila se svými proslulými červenými plavkami. Prý je má stále ve svém šatníku.

Pamela Anderson prozradila, že stále nosí své ikonické plavky z Pobřežní hlídky. Na otázku, zda stále má jedny ze svých rudých jednodílných plavek, odpověděla: „Mám,“ a pak dodala: „Tehdy jsem jich měla několik, teď mám jen jedny. Občas si je obléknu – pořád mi sedí.“ Pamela také potvrdila historku ze své biografie, proč má ikonické plavky pouze jedny. Prý se jí někdo vloupal do domu a v plavkách odkráčel pryč, uvádí web People.

Na premiéře svého dokumentárního filmu se nechala inspirovat právě svými proslulými rudými plavkami a vystavila na odiv své křivky v šatech totožného odstínu. Kvůli filmu a knize se musela vracet do minulosti, a ne všechny vzpomínky, kterými se musela probírat, byly hezké. Svěřila se, že to pro ni byla velmi emotivní záležitost. Krásné vzpomínky střídaly ty těžké a Pamela tak některé věci prožívala zpětně znovu.

Neopomněla však zdůraznit, jak moc důležití pro ni jsou její synové, Brandon a Dylan. Dle jejích slov jsou pro ni velkým požehnáním a ve svých pamětech o tom otevřeně hovoří. „Brandon a Dylan jsou vzhledem ke svému genofondu opravdové zázraky,“ píše.

Pamela se též, dle webu PageSix, nechala slyšet, jaké jsou její úvahy o případném stáří. Možná její slova mnohé překvapí, ale prý odmítá podstoupit plastickou operaci jen proto, aby vypadala mladší. „Nemůžu se dočkat, až se uvidím stará,“ tvrdí Pamela a dodává: „Nechci se sebou dělat všechny ty šílené věci.“

No, jak myslíš, Pamelo… Uvidíme, jak dlouho jí to vydrží. I když zatím stále vypadá skvěle.

Zdroje: People, PageSix, Instagram