Pamela Anderson si nikdy v životě nepřipadala jako nějaká velká kráska. Chce zestárnout s šedinami a bez make-upu

Pamela Anderson popisuje, jak se reálně vidí. Během nedávného rozhovoru mluvila herečka o svém postavení jako sex-symbolu a odhalila, že nikdy nerozuměla řečem kolem jejího vzhledu.

„Nikdy jsem se necítila jako nějaká velká kráska, nikdy ne. Jen trochu legračně vypadající,“ vysvětlila Pamela Anderson (55) a dodala, že se nebojí stárnout, píše Fox News.

„Nemůžu se dočkat, až se uvidím stará. Vždycky jsem si říkala, jak se v zrcadle poznám, až budu stará,“ řekla herečka o svých plánech stárnout přirozeně. „Chci nechat své vlasy přirozeně šedivět, nasadit si svůj malý slaměný klobouček a nenosit make-up. Chci si říct, toto je moje pohodlné stáří.“

Život Pamely byl jako na horské dráze. Z herečky spisovatelkou

Pamela Anderson je matkou dvou synů – Brandona Thomase Lee (27) a Dylana Lee (25), které má se svým prvním manželem, známým hudebníkem Tommym Lee. S ním tvořila manželský pár v letech 1995 – 1998. Po bouřlivém manželství plném násilí, podala žádost o rozvod.

Herečka měla ještě několik manželství, například s hudebníkem Kidem Rockem a za svého posledního manžela si vzala svého bodyguarda Dana Hayhursta. Jako všechna její předchozí manželství i toto skončilo rozvodem.

Ačkoli v partnerském životě měla Pamela spíše smůlu, tak v pracovním životě je to spíše naopak. Na začátku roku 2023 vydala knihu s názvem Love, Pamela a taktéž natočila dokument o svém životě, který nese název Pamela: Příběh lásky. Na tomto dokumentu se také podíleli i její dva synové, kteří jsou jí velkou oporou.

Zdroj: FOX NEWS, IMDb