Pamela Anderson prozradila detaily o svém setkání s Putinem

Pamela Anderson (55) se rozhodla vydat svou autobiografii s názvem Love, Pamela, díky čemuž jsme měli možnost se dozvědět ty největší pikantnosti z jejího života! Co dál tato kniha, která bude k dostání až od 31. ledna, prozradila?

Knihu napsala sama, ale něco ji to stálo

Pamela dokázala, že není pouze hezkou tvářičkou, ale že je také moc šikovná. Memoáry totiž napsala zcela sama, a to bez pomoci profesionálního spisovatele, jak napsal web Blesk. Už do začátku měla v plánu, že chce své paměti sepsat sama. A evidentně psát umí, protože se její práce nakladatelství líbila.

Avšak v talkshow Howarda Sterna, The Howard Stern Show, herečka přiznala, že během psaní přibrala přes 11 kilogramů. „Bylo to šílené, moje tělo fyzicky reagovalo na to, že vyprávím svůj příběh,“ prohlásila. Ale nabraná kila se jí před dokončením knihy opět podařilo shodit. „Bylo to skoro, jako kdybych se tím snažila ochránit. Moje měkké brnění. Nevím, co to bylo – říkala jsem si, že je to svým způsobem ochrana,“ uvažovala nahlas v show.

Kamarád ve vězení

Pamela taky vyprávěla o lidech ve svém okolí. Mezi její přátele patřil i zakladatel WikiLeaks Julian Assange (51). Anderson se s ním seznámila v roce 2014 přes nedávno zesnulou návrhářku Vivienne Westwoodovou (†81).

Julian je novinář a aktivista, jenž byl v USA obviněný ze špionáže, takže se 11 let skrýval na ekvádorské ambasádě v Londýně, kam ho Pamela chodila pravidelně navštěvovat. Avšak 11. dubna 2019 ambasádě došla trpělivost a ekvádorský velvyslanec vpustil dovnitř britskou policii, která zatkla. Julian si aktuálně stále odpykává svůj trest ve věznici s vysokou ostrahou. 

Setkala se s Putinem

Pamela bojuje za práva zvířat a právě z toho důvodu se setkala i s Vladimirem Putinem (70), protože tlačila na ruské politiky, aby zakázali dovoz tuleního masa a dalších produktů.

V rozhovoru pro Variety se Pamela svěřila, že dokonce kvůli tomu osobně přijela do Kremlu. „Byla jsem v Kremlu, seděla jsem u stolu a byli tam úplně všichni. Putin do místnosti přišel jenom jednou, ale o všem věděl. Ostatní mi říkali, že je rád, že tam jsem,“ popsala. „Bylo to hrozně zajímavé,“ prozradila detaily o zajímavé návštěvě.

Zdroj: Blesk, Variety, talkshow The Howard Stern Show, Instagram