Pamela Anderson opět vytáhla červené plavky. Tato bohyně se po 34 letech od natáčení pobřežní hlídky téměř nezměnila

Pamela se po 34 letech od natáčení pobřežní hlídky téměř nezměnila nezměnila! Vypadá stále jako bohyně. Slavné herečce ze seriálu Baywatch je 55 let, ale ikonické červené plavky jí sluší stejně dobře jako před více než třiceti lety.

Pamela Anderson si červené plavky oblékla na pláži v Malibu pro značku Frankies Bikini, se kterou spolupracuje. Prakticky stejné plavky nosila i v seriálu Baywatch, který se začal vysílat v roce 1989. Postavu prsaté J. Parker v seriálu Pamela hrála po pět sezón. Nespočet mladíků mělo ve svých pokojích její plakáty. Dokonce i princ William se přiznal, že si její podobiznou vyzdobil pokoj na koleji.

Pamela, která fotografii také zveřejnila na sociálních sítích, uvedla, že se příprava na toto focení protáhla a ona se už nemohla dočkat, až ji konečně zveřejní. Zda výsledek stál za to, posuďte sami.

V poslední době je Pamela aktivní – vydala knihu, zazářila v broadwayském muzikálu, na streamovací platformě Netflix vyšel dokument o jejím životě a nejnověji herečka opět ukázala, že to stále umí rozbalit na přehlídkovém mole.

Zdroj: Instagram