Pamatujete zrzavého kluka z reklamy na kečup? Prožil si ostrou šikanu a zjistil, že je Trávníčkův (71) syn!

Rozcuchaný zrzavý kluk, který si dělá z hranolek namočených v kečupu upíří zuby. To je poznávací znamení reklamy na kečup značky Hamé, která se před několika lety vysílala. Možná až dodnes jste netušili, že je to syn dabérky Heleny Dytrtové, Pavel.

I Pavel se dnes věnuje dabingu, ale také herectví. S jeho první hereckou zkušeností ze zmíněné reklamy ale přišly posměšky a šikana ze stran spolužáků, svěřil se Pavel v pořadu 13. komnata, o němž píše zpravodaj iDnes.

„Začíná to psychikou – klasické posměchy proto, že jsem byl zrzavý, nejmenší, hodně jsem měl problémy s pletí. Pak to zacházelo do fyzična. Zavírali mě na záchodech na základní škole. Neříkám, že by mě tam bili, ale byly tam výhrůžky, že by mě zbili, pokud budu někam chodit, jestli se budu bavit s tamtou holkou… Byl jsem odstrčený jako černá ovce,“ promluvil herec o svých trablech, o kterých se bál s někým promluvit, aby si je ještě nezhoršil. Tato nepříjemná zkušenost ho ale prý zocelila.

„Jsem pevnější, psychicky stabilnější. Zní to trošku divně, ale je to tak, protože tyhle věci se dají zvládnout, pokud chceš, musíš s tím prostě bojovat,“ podporuje Pavel svými slovy ostatní, kteří se potýkali nebo potýkají se stejnými problémy. Dabér ještě dodal, že časem svým tyranům odpustil.

V pořadu také promluvil o tom, jak a kde se dozvěděl o svém biologickém otci. Je jím představitel našich princů, herec Pavel Trávníček. Jeho maminka se natáčení bohužel nezúčastnila, prý kvůli práci. Nejmenovaný zdroj však časopisu Blesk uvedl, že důvodem byla nechuť se s Trávníčkem setkat.

„Na dětském táboře někdo přinesl noviny, kde se to psalo, a nestačili je přede mnou schovat. Brečel jsem, mamka pro mě musela přijet. Pak to ustalo. Až v mých dvanácti letech jsem pak měl spolužačku, která byla tátovou sousedkou. Dala mi adresu a já otci napsal dopis. Ozval se a pak už jsme se začali vídat,“ popsal Pavel začátky se svým otcem. Částečně i kvůli němu musel sympatický herec čelit šikaně a posměškům, které se s ním táhly dokonce až na střední školu.

Zdroje: iDnes, Blesk