Paľo Habera sdílel vzpomínku z mládí: Dojímal se nad starými časy

Legendární Pavol Habera je známý zpěvák skupiny TEAM. V posledních letech ho můžeme vídat jako přísného porotce ze Superstar. Tento drsňák na pohled miluje sport, a to především tenis a lyžování. Nyní na svém Instagramu sdílel vzpomínku na mládí, kdy se věnoval fotbalu.

Zpěvák nedávno oslavil své šedesáté narozeniny, ale na svůj věk rozhodně nevypadá. Dobrou kondičku si udržuje díky sportu a posilování. Ale i Haberu potrápily v minulosti zdravotní problémy, díky nimž málem se sportem skoncoval. „Když mi před pěti lety doktor po třetí operaci kolene řekl, že si není jistý, jestli budu ještě někdy dělat své oblíbené sporty, tenis a lyžování, tak jsem byl dost smutný,“ řekl před nedávnou dobou v rozhovoru pro magazín Týden.

Fanouškům se nyní pochlubil, že jako malý obyčejný kluk z vesnice musel hrát fotbal. „Když mi bylo 15-16 let, hrál jsem za tuto malou vesnici fotbal,“ začal se Habera popisovat svou fotografii na Instagramu. „Chodila na nás celá vesnice,“ dodal dále.

„Když jsem se teď po letech vrátil na toto místo, zjistil jsem, že ten obrovský stadion je vlastně takové malé vesnické fotbalové hřiště s malou tribunou, na kterou se vejde maximálně 70 lidí,“ dojímal se Habera. Odolat nedokázal a po hřišti se jako v dětství znovu proběhl.

Zdroje: Týden, Instagram