Pagáčová jako největší pařmenka? Šla jsem poslušně spinkat, hájí se herečka

Pondělní večer patřil Ivetě Bartošové. Zatímco před týdnem jsme si připomínali její život a náhlou smrt před deseti lety, v pondělí v pražské Lucerně probíhala slavnostní premiéra třetí řady minisérie Iveta. Redakce webu Extra byla při tom a neuniklo jí, že zatímco legendární zpěvačka měla s alkoholem problémy, hvězdy seriálu se mu nebránili.

Jednou takovou je i herečka Patricie Pagáčová. I když má v seriálu jen malou roli, na premiéru dorazila v krásných černých šatech od návrháře a stylisty Lukáše Macháčka. Sice neměla po boku svého manžela Tibora, o zábavu na večírku ale postaráno měla. Společnost jí dělal frontman kapely Kryštof Richard Krajčo a jeho žena Karin Babinská. Trojice se spolu výtečně bavila na baru a popíjela jednu skleničku za druhou.

Všichni tři prý odcházeli až mezi posledními. Karin a Richard se navzájem podpírali a Patricie si na cestu domů vzala víno do plastového kelímku. Redakce webu Extra ji tak označila za největší pařmenku. Richard Krajčo si toho všiml a pod hereččinu fotku z večera s humorem napsal: „Prý jsi největší kalič… No toto.“ „Taky jsem to četla! Že prej jsem odcházela poslední a já přitom šla slušně spinkat skoro na Popelku!“ hájila se Patricie v odpovědi.

Ať to bylo jak chce, Patricie si večer bez pochyby užila. „Děkuju, že tenhle projekt vznikl a děkuju, že jsem ho mohla být malou součástí,“ opěvovala herečka minisérii režiséra Michala Samira. Zdůraznila, že je to „silný“. V této řadě se podíváme na Ivetin život 13 let po odchodu od Ladislava Štaidla. Jejím manželem se stane Josef Rychtář a bojovat za její čest bude Zdeněk Macura. Seriál můžete sledovat od 10. května na portálu Voyo.

Zdroje: Instagram, Extra