Otevřený princ Harry: Přiznal jaká je jeho oblíbená vůně a proč nechce vyhodit staré roztrhané spodní prádlo

Jako by toho nebylo už dost. To si však o sobě nemyslí princ Harry (38), který se nově objevil v show Stephena Colberta (58), kde poskytl další rozhovor plný podivných informací, třeba jako to, že za jeho oblíbený parfém považuje svou manželku.

Britský princ, který se trhl od své rodiny a přestěhoval se se svou ženou Meghan Markle do Ameriky, toho v rodině způsobil až až. Nejenom že účinkoval v dokumentu na Netflixu, kde rozebíral své dětství a život v Buckinghamském paláci až do svatby s Meghan, ale také napsal knihu s názvem Spare (Náhradník). A protože je o něm neustále slyšet, zamířil i do slavné show moderátora Stephena Colberta.

Colbert bývá na své hosty poměrně mírný, ale vždy ví, za čím jde. Proto si pro Harryho připravil několik otázek a jedna z nich byla, jakou vůni Harry zbožňuje, myšleno značku parfému.

Moje žena,“ má jasno Harry, který tím vyzdvihl Meghaninu vůni, jak psal například web USA today. Dále také prozradil, že se zdráhá vyhodit staré roztrhané boxerky, protože se s nimi pojí příliš dobrých vzpomínek.

Dále princ přiznal, že se bojí hadů, za nejlepší film považuje snímek Gladiátor a používá také appku zaměřenou pro psychicky nemocné uživatele.

Těžko říct, co Harry svou otevřeností a touhou po popularitě sleduje. Je však jasné, že mluvit se o něm bude pořád, aktuálně nejspíš ve spojitosti s korunovací otce krále Karla III.

Zdroj: Show Stephena Colberta, USA Today