Osud sympatickou herečku Ilonu Svobodovou připravil už o dva muže. Rok po smrti svého přítele chce znovu najít lásku

Herečku Ilonu Svobodovou mohou diváci poznávat z nekonečného seriálu Ulice, ve kterém vystupuje už od samého začátku. Krom profesního života se jí ale bohužel nedaří příliš v tom osobním. Osud sympatickou herečku připravil už o dva muže.

To, jak je herečka silná a umí se poprat se vším, co jí život připraví, dokázala už před lety, když přišla o svého milovaného manžela, píše Blesk. Jím byl hudebník a skladatel Petr Skoumal. Před devíti lety si tak prošla skutečně těžkým obdobím, jelikož svého milovaného Petra považovala za pana Božského. Je tak zcela logické, že si bez něj nedovedla svůj život představit.

S bolestí se ale herečka poprala na jedničku, aby jí osud přihrál do života dalšího Petra. S architektem prožila rovněž spoustu krásných měsíců, ale bohužel o něj minulý rok přišla.

 „Někdy mám až pocit, že je reinkarnací mého manžela,“ zavzpomínala Ilona.

28-8-2016 · Got some amazing ejuice from an amazing dítě hvězdy say hello to kronic ejuice Legal High Kronic Juice .

 Nyní se ale zdá, že je herečka připravena na nového partnera, píše magazín NašeHvězdy. Někdo by si myslel, že se herečka lásky vzdá, ale ta jen dokazuje, že je s bolestí se třeba vyrovnat a jít dál.

 „Chtěla bych ještě potkat nějakého super chlapa,“ svěřila se Ilona.

Nechala se také slyšet, že si plně uvědomuje, že soužití s někým novým pro ni může být zpočátku opravdu složité, ale co se týká osobních rituálů, je připravena udělat kompromis. A co od muže vyžaduje? Aby byl přirozeně inteligentní! Herečka si totiž hrozně ráda povídá.

Jelikož je herečka velice komunikativní a nemá problém si s kýmkoliv popovídat, věříme, že zase brzy najde muže svých snů. Přejeme jí tak hodně štěstí!

Zdroj: blesk.cz, nasehvezdy.cz, Instagram