Ostrá hádka nad umírající královnou: Takto by si to Alžběta II. nepřála!

Po odletu Harryho s Meghan zpět do Ameriky vycházejí na povrch další smutná tajemství. Co se dělo v den úmrtí královny Alžběty?

S panovnicí se nakonec stihli rozloučit jenom její dvě děti, princezna Anna a aktuální král, Charles. Bohužel zbytek rodiny konečné sbohem královně již říct nestihli. Nyní ale podle The Sun vyšlo najevo, že místo toho, aby spěchal Harry za svou babičkou, která umírala, tak se dohadoval s otcem ohledně svého příjezdu.

Předmětem sporu neměl být nikdo jiný než Meghan, která dle všeho vehementně chtěla se svým manželem za královnou odjet také. Tento nápad se ale tehdy nastávajícímu králi nelíbil a její příjezd údajně synovi zakázal.

Ten se s otcem měl dohadovat tak dlouho, že dokonce nestihl letadlo, ve kterém za královnou na smrtelné posteli cestoval jeho bratr William a do Balmoralu po hádce tak přijel poslední.

Celé otcovo stanovisko Harryho natolik naštvalo, že se choval nadmíru nevhodně a odmítl se svým otcem po smrti babičky povečeřet. Raději se přidal ke svému strýčkovi Andrewovi. Jeho brzký odjezd zpět za manželkou do Londýna byl pouze následkem rodinné pře, která den před tím vznikla.

Na druhou stranu se ale proslýchá, že Harry se o babiččině smrti nedozvěděl od nikoho z rodiny, ale z médií. Tento vleklý spor bude skutečně těžké rozsoudit.

Zdroj: thesun.co.uk, Instagram