Oslavila 51. narozeniny a rovnou se cvakla nahoře bez! Lidé okamžitě zareagovali!

Světoznámá modelka, porotkyně, herečka ať už i zpěvačka pocházející z Německa, Heidi Klum, oslavila 51 let. Patří však mezi ty šťastné ženy, pro které je věk jen číslo. Nejenže skvěle vypadá, ale je stále pořádně akční. K překvapení zvolila oslavu v čistě rodinném kruhu na zahradě jejího domu. Jak vidět z fotky, za květinami vyzdobeným stolem seděla spolu s manželem Tomem Kaulitzem (34) a jejími čtyřmi dětmi. Ale více fanoušků zaujala zcela jiná fotka.

Na Heidi Klum mají její fanoušci rádi spontánnost, ale i občasné provokace. Neodpustila si jednu ani v den jejích narozenin. Na jejím instagramovém profilu sdílela sbírku fotografií od dětství až po dnešek. Nebyla by to ona, aby k nim nezařadila jednu, kde si užívá u bazénu nahoře bez, přičemž si prsa jen velmi symbolicky překryla rukama. To se však jejím některým fanouškům zdálo být nevhodné, což jí i připomněli v komentářích. Ona je však na svoji postavu s dokonalými křivkami zjevně hrdá, na červeném koberci na festivalu v Cannes minulý měsíc zazářila v červených šatech, ve kterých její dokonalá figura vynikla.

Heidi nahotu miluje. „Cítím se mnohem příjemněji, když jsem docela nahá, než oblečená. Dnes jsem mnohem sebevědomější než ve dvacítce. Mám čtyři děti, naučila jsem se spoustu věcí, stojím oběma nohama pevně na zemi a cítím se dobře ve své kůži. Takže vůbec neřeším, když ji ukazuji,“ přiznává. Už před časem Heidi na margo nahoty řekla: „Zřejmě budu bez horního dílu plavek, i když budu mít šedesát. Možná moje břicho a prsa už nebudou vypadat stejně jako dnes. Ale taková jsem, jsem svobodomyslný člověk. A nemyslím, že se to někdy změní. “ Chce prý zůstat autentická a komu se to nelíbí, ať ji nesleduje.

V Německu je nudismus v některých státech velmi populární, ale mnohé něco takového stále pobuřuje. Velkou oporu má Heidi v manželovi, může s ním prý mluvit o všem, sdílí s ní i veškeré domácí povinnosti, včetně výchovy jejích dětí. “ Je to ten nejmilejší, nejroztomilejší, nejpečlivější a nejvíce milující člověk. Mám opravdu obrovské štěstí, je naprosto úchvatný. Možná proto, že je Němec, rozumíme si zkrátka jinak a lépe,“ neumí si ho Klum vynachválit. Žijí však LA, kde její děti chodí do školy. Nejstarší syn tento týden odmaturoval a celá rodinka to spolu oslavila v místním podniku. Zdá se, že Heidi Klum, která nezanedbává ani svoji kariéru, v jejích 51 letech ke štěstí nic nechybí – včetně dokonalé figury.