Ornella Koktová to zase schytává od své matky Moniky Binias: Do Survivoru chodí jen ti, co se potřebují zviditelnit

Podnikatelka Ornella Koktová to vůbec nemá se svou matkou jednoduché. Už se nějakou dobu ví, že rodina Štikových úplně nepatří mezi harmonické rodiny a že velkou zásluhu za to má Monika Binias, dříve Štiková. Svoje dcery pomlouvá, kdykoliv na ně přijde řeč. Výjimkou nebyla ani Ornella, když se na ni zeptala redakce webu Super.

Tu zajímalo, co Monika říká na účast své dcery v reality show Survivor, kam Ornella, podle nedávných informací, byla vybrána. Monika to ale vůbec netušila, protože ji tento formát soutěže nezajímá. „Přijde mi, že aby byla sledovanost, tak tam je čím dál víc ne celebrit, ale postaviček, které se potřebují i hodně zviditelnit,“ reagovala samozvaná životní koučka.

Tyto postavičky prý nehrají o žádnou výhru, ale dostanou od televize určitou částku a ještě si účastí v pořadu zajistí zvýšenou sledovanost. „Tyhle známé osobnosti mají peníze jisté. Za to ostatní tam jedou, aby něco vyhráli, ale vyhrát může jen jeden. Zbytek je tam pak za šašky, protože z té exotiky nic nemají,“ vyjádřila Monika svůj názor ohledně soutěže o přežití.

Podle webu Extra se už Ornella rozloučila se svou rodinou, která čítá tři děti a manžela Josefa Koktu. Ten nyní musí doma zastávat dvě role najednou – dětem vaří, uklízí, uspává je nebo čte pohádky. Záznamy z jeho vlastního boje o přežití celé rodiny uložil i na svůj instagramový profil, kde ho jeho sledující chválí. Zmiňují také, že je frajer, když tohle celé zvládne na úkor plnění snů své manželky.

Zdroje: Super, Extra