Ornella Koktová předvádí sexy dekolt. Pomohlo jí k tomu morfium!

Trojnásobná maminka Ornella Koktová ráda dráždí odhalenými snímky. Nedávno se na svém Instagramu podělila o exkluzivní vynález, díky kterému ženy docílí krásného dekoltu. Co této vychytávce ale předcházelo? Ornella jela v nemocnici na morfiu!

Ornella Koktová je poměrně přímočará a otevřená žena, která se nebojí ukázat odhalené tělo. Svých předností si je vědoma, proto svůj Instagram pravidelně zásobuje fotografiemi bujného dekoltu. Pánské publikum jistě potěší, některé ženy už tak nadšené být nemusí.

Jako majitelka velkých ňader často řeší problém, jak je zpevnit a udržet na místě. Loni po porodu svého nejmladšího dítěte, dcery Lilliane, dostala spásný nápad. Chtěla vytvořit prsní pásky, díky kterým by ženy docílily pěkného a pevného dekoltu. Tehdy skončila na JIP, a dokonce to zašlo tak daleko, že v sobě měla pořádné oblbováky. Nadopovali ji morfiem! „Po tom, co jsem ho v sobě měla, se mi zdál sen, a byl to právě nápad na prsní pásky,“ svěřila se Super.cz. Že by lehce „sjetá“ Ornella najednou měla čistší mysl, a proto došla k tomuto přelomovému nápadu?

Idea jí od té doby neopustila a modelka a influencerka nedávno představila oficiální verzi této vychytávky. Dokonce slibuje, že pásky bez problému nahradí podprsenku. „A je to tady! Měla jsem fakt strach jít s kůží na trh…ale tohle je prostě srdcovka, která může ženám změnit život ve smyslu zvýšení sebevědomí a sebejistoty! Na velikosti odteď nezáleží – funguje totiž na všechny velikosti a tvary ňader! Vysněný dekolt pro všechny! Nadzvednout a zafixovat tvá ňadra podle TVÝCH představ,“ uvedla na svém Instagramu.

Nutno ocenit, že se snaží podpořit ženy, ať jsou po porodu nebo jsou obdařeny od přírody. S jejím vynálezem se rozhodně hlubokého dekoltu bát nemusí. Ještě rozhodně uvidíme, jestli ostatní ženy projeví stejné nadšení jako Ornella.

Zdroje: Aha!, Super.cz, Instagram