Ornella Koktová nechává péči o děti na manželovi. Mezitím se věnuje něčemu jinému

Ornella Koktová (29) s manželem Josefem Koktou (65) se na konci minulého roku společně se svými třemi dětmi přestěhovala 70 kilometrů za Prahu, do rodinného domku, kde je klid. Jenže web ŽivotvČesku.cz píše o tom, že se o děti stará sám tatínek, zatímco Ornella se věnuje práci.

„Pečuji a užívám si přítomnosti našich dětí, mám na to v důchodu čas, takže jsem osobně spokojený v klidnějším místě,“ popsal aktuálně pro ŽivotvČesku.cz manžel Ornelly, která se živí jako podnikatelka a influencerka. Podle všeho jim změna prostředí ale přišla vhod a všichni si ji užívají.

Jejich rozhodnutí jít z pražského bytu do rodinného domečku za Prahou uprostřed přírody rozhodně nebyla špatná volba. Oba mají alespoň klid a více prostoru jednoznačně ocení i jejich tři děti, Quentin (9), Sven (2) a malá Lilianne (1).

O děti se stará sám Kokta

Na jeho Instagramu je ale vidět, že si péči o tři ratolesti užívá a že věk je skutečně jen číslo. Na videích se tak často chlubí s tím, jak si jeho děti hrají, řádí a užívají si krásných chvil se svým tátou.

„Chodíme na procházky, je tu klid, je to balzám na duši. Ornella podniká, má toho opravdu hodně, výhodou tak je, že do Prahy se dopravovat denně nemusí a může dělat z domova. Já se tak starám a pečuji o naše děti a užívám si klidný důchod ve větším prostoru,“ řekl pro ŽivotvČesku.cz Josef Kokta. Že vše nebylo ale tak krásné od začátku jsme psali i my zde.

„Ruch velkoměsta mi vůbec nechybí. Jezdím do Prahy pracovně jednou týdně, kdy si naplánuji všechny schůzky. Jsem z toho pak vždycky úplně vyřízená, dopravní zácpy, davy lidí… Po tom se mi opravdu nestýská,“ dodala půvabná brunetka pro web ŽivotvČesku.

Zdroj: ZivotvCesku.cz, vipshow.cz, Instagram-Josef Kokta, redakce