Ondřej Sokol to s vtípky v soutěži Na lovu přehání, ozvali se diváci. Někteří si myslí, že by měl skončit

Vědomostní soutěž se u diváků těší velké oblibě a většina z nich nedá na Ondřeje Sokola ani dopustit. Ale pak jsou tu tací, kteří veřejně Sokola odsuzují za to, že je trapný. Divákům začínají vtípky Ondřeje Sokola připadat až příliš drsné…  

Na stránkách televize Nova je k dispozici video s výňatkem z pořadu Na lovu, kde se Ondřej Sokol dozvídá, že pro soutěžícího je právě on nejlepším moderátorem na českém trhu, přičemž s ním někteří diváci souhlasí a jiní mají zas naprosto opačný názor.

Ve fanouškovské skupině na Facebooku se příspěvek televize Nova velmi líbil, ale ne všem. Někteří diváci ba naopak mají za to, že Sokol by měl zřejmě z moderování soutěže odstoupit a skončit.

Sokol má trapné vtipy, shazuje lidi. Proto nekoukám na tento pořad.

Lidé se v komentářích dokonce snaží přijít na to, zda jsou některé vtipy ve scénáři nebo je naopak Sokol zvládá bravurně na místě, třeba jako legendární Leoš Mareš, který patří mezi nejlépe placené moderátory naší země. Podle fanoušků však, ať je to jakkoliv, jsou některé vtipy přes příliš.

Doktore, já Vás zabiju! – je taky ve scénáři? Je to sebestředný ubožák, který si myslí, že je vtipný. I kalkulátor se párkrát ohradil, ale oslovi to nemůže dojít. Přestávám koukat na tohle trapný …,

Pravdou však je, že už kdysi nebyl Sokolův humor v tandemu s Alešem Hámou a Terezou Pergnerovou příliš vítaný. Na Silvestrovské show se všichni tři obouvali ostře do svých kolegů a Pergnerová se dokonce za svůj výrok rozhodla omluvit. Zdá se, že podobné humorné vtípky začal Sokol trousit i v relaci Na lovu, kde si dobírá nejen pozvané účastníky, ale především lovce. Bude se v budoucnu omlouvat lovcům za vtipy, které divákům přijdou už přehnané?

Zdroj: Facebook, Televize Nova, autorský text