Ondřej Brzobohatý se objevil po boku partnerky v pořadu Inkognito. Diváky pobavil vtipnou otázkou, za vším vidí souvislost s Táňou

Přestože vzájemný boj Ondřeje Brzobohatého (40) a Taťány Kuchařové (35) na téma jejich viny či neviny v kauze zveřejnění dokumentů o zrušení jejich církevního sňatku zřejmě ještě neskončil, hudebníkovi humor nechybí. Je však zřejmé, že tato kauza ovlivňuje jeho mysl natolik, že za vším možná vidí nějakou souvislost s Táňou. To ostatně předvedl i v pořadu Inkognito.

Když se v oblíbeném pořadu Inkognito objevil host, jehož profesi měli jako obvykle uhodnout prostřednictvím dobře položených otázek Ondřej Gregor Brzobohatý, Daniela Písařovicová, Jakub Prachař a moderátor Libor Bouček, Brzobohatý hned překvapil. Velmi vtipně vyznělo, když neznámému hostovi položil trefnou otázku, zda náhodou není církevním hodnostářem. K položení otázky ho zřejmě mohl přimět jeho křížek visící na krku.

Otázka vyvolala u všech přítomných okamžitý výbuch smíchu, neboť stále rezonují dozvuky nepříjemné kauzy týkající se dokumentu, který podala Taťána Kuchařová k církevnímu soudu ohledně zrušení jejich církevního sňatku. Dokument se dostal do rukou i redaktorům Blesku a Ondřej Brzobohatý se rozhodl prolomit mlčení. Veřejně přiznal, že se rád převlékal za Tiffany Richbitch, ale popřel sexuální promiskuitu, ze které ho měla v dokumentu obvinit mimo jiné jeho bývalá manželka.

Je však velmi sporné, zda to Ondro Brzobohatý opravdu bere tak lehce, jak to navenek vypadá. Teprve nedávno obvinil svou exmanželku, že dokument rozeslala do několika redakcí, aby ho v očích veřejnosti poškodila. „Podávám na Taťánu Kuchařovou žalobu pro pomluvu k civilnímu soudu, aby se konečně u soudu potvrdila pravda a zastavila se odstředivá vlna spekulací,“ bránil se dotyčný hudebník, psal Idnes.

Nakonec se rozhodl vše stáhnout a k ničemu se nevyjadřovat. „Budu doufat, že celá záležitost rychle zmizí z veřejného prostoru, čemuž nebylo v mých silách zabránit, a bude se napříště řešit jen tak, jak se měla řešit od samého počátku, tedy za zavřenými dveřmi soudní síně,“ dodal na vysvětlenou. Jednání bylo odročeno na podzim a není pochyb o tom, že je v zájmu obou exmanželů, aby jejich smutný případ co nejdříve skončil – už proto, že Ondřej má v plánu svatbu, potřetí to chce zkusit s moderátorkou Danielou Písařovicovou.

Zdroj: Inkognito, Blesku, Idnes