Ondřej Brzobohatý požádal Danielu Písařovicovou o ruku. Zásnuby měly proběhnout už na Maledivách, potvrdil zdroj

Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová spolu před několika týdny strávili romantickou dovolenou na Maledivách. A zdá se, že kromě úžasných zážitků si s sebou domů přivezli ještě něco jiného. Na první pohled menšího, ale o to cennějšího. Daniele se totiž na jedné akci blýskal na levé ruce prsten s diamantem, píše časopis Blesk.

Ani Daniela, ani Ondra o svém soukromí na sociálních sítích nedávají příliš vědět. Už jen to, že se Ondřej svým fanouškům pochlubil jejich společnou fotkou z pláže, bere on sám za porušení svých zásad. „Porušuji zásadu sdílet svůj osobní život na IG. A to z čiré radosti z životního štěstí, které přeju úplně všem. Milujte se! Stojí to sakra za to!“ napsal před 5 týdny zamilovaný hudebník na svůj profil.

Fotku z dovolené sdílela i Daniela, na které stojí opřená o strom. V té době ještě žádný prsten její levou ruku nezdobil. Proč ho vynesla zrovna teď, je otázkou. Daniela a Ondřej se totiž účastnili charitativní akce, která podporuje pacienty s onemocněním ALS (amyotrofická laterální skleróza), dočtete se v Blesku. Na tuto nemoc zemřel například expremiér Stanislav Gross. Daniela pravidelně takové akce moderuje a Ondřej na nich vystupuje, píše portál Super.

Bylo to vlastně poprvé po kauze Kuchařová-Brzobohatý, kdy se oba dva ukázali na veřejnosti. O Ondřejovi a Taťáně se už konečně přestalo psát, a tak nastal čas vytasit se s něčím novým. Fotografové časopisu Blesk si totiž všimli, že Daniele se na levém prsteníčku blýská diamantový prsten. Spekulace o zásnubách ukončil jejich potvrzením i zdroj blízký páru. „Ano, je to pravda. Zasnoubili se na Maledivách,“ cituje zdroj časopis Blesk.

Jestli je tomu skutečně tak, tak přejeme Daniele a Ondřejovi hodně štěstí a Ondřejovi šťastné třetí manželství.

Zdroje: Blesk, Instagram, Super