Olga Menzelová vypadala zanedbaně. Tuna make-upu, šediny a rozevláté vlasy. Příznivci se jí to pokoušeli vymluvit

Olga Menzelová je známá především jako vdova po slavném zesnulém režisérovi a herci Jiří Menzelovi. I přestože se na scéně českého showbusinessu drží především právě kvůli tomu, je fanoušky stále sledovanou a oblíbenou osobností.

Na svém Instagramu toho tak hojně využívá a stejně jako jiné známé osobnosti propaguje v rámci spoluprací za peníze či produkt různé věci. Ačkoliv to u některých celebrit vadí, Olze to snadno odpouštějí, ovšem co se jim nelíbí jsou právě její šedivé vlasy.

Menzelová se kdysi v rozhovoru pro deník Blesk svěřila, že jejím cílem není vypadat mladší. Chce se ve svém těle cítit dobře a své šediny nosí s hrdostí. Rovněž přiznala, že ji baví, když se toho fanoušci chytnou a začnou jí ohledně jejích zešedlých vlasů psát, má z toho legraci. Což je dobře, protože jí skutečně píší a někdy až příliš nevybíravě.

Nedávno při placeném partnerství s jednou drogérií byla v daném obchodě nakupovat a své šedivé vlasy měla hodně rozevláté. Nevypadala zrovna nejlépe, spíš docela zanedbaně, což jí dali příznivci sežrat:

Super, tak si konečně kupte barvu. Vypadáte, jak stařenka s těma šedinama.

Přičemž se Olga nebála s humorem odpovědět.

Provedu, ještě dnes tam poběžím… A která barva by vám udělala radost? Zdravím stařena Menzelová.“

Pravdou je, že není třeba zakrývat šediny, ale v tomto případě vypadala Menzelová spíše zanedbaně a ta velká vrstva make-upu zas tolik nevypovídá o tom, že by nechtěla vypadat mladší. Ba naopak se vrásky snažila hodně zakrýt, až byl make-up přehnaný. K tomu ty rozevláté vlasy. Není divu, že se do ní příznivci pustili i na sociálních sítích a lze si najít i komentáře ve stylu:

„Měla byste na sebe začít dbát. Stáří není výmluva.“

Doufejme, že Olga i nadále bude brát s nadhledem svůj vzhled, jen aby pak nelitovala.

Zdroj: Instagram, Blesk, autorský text