Odchod Vojty Dyka z divadla. Spekuluje se o náklonosti k mladé herečce

Zpěvák Vojta Dyk (37) pustil lukrativní kšeft v Hudebním divadle Karlín, kde sklízel velké úspěchy. Zničehonic se v titulní roli muzikálu Legenda jménem Holmes začal objevovat autor hry Ondřej Brzobohatý.

Zpěvák Vojta Dyk od podzimu 2018 hrál titulní roli v muzikálu, o němž se rozhodně nedá říct, že by nebyl divácky neúspěšný, a to především právě kvůli němu. Najednou se ale vystřídal s autorem tohoto počinu.

Expres informuje: Jdou zvěsti, že i Vojta, ženatý s herečkou Táňou Dykovou, měl podle některých najít sympatie u jedné z mladých zpěvaček Zuzany Pilné, do které se zakoukal už i Ondřej Brzobohatý. Tento románek byl jeden z posledních hřebíků do rakve Ondřejova manželství s Taťánou Kuchařovou. To Vojta ale dopustit nechce. A než by nadále setrvával tam, kde by měl pokušení na očích, radši si dal v HDK pauzu, i když oficiální verze zní, že je momentálně pracovně vytížený.

To se ale některým ze zákulisí nezdá. Nebylo by to navíc poprvé, co by prkna divadla dala vzniknout nějakému románku.

Fanoušci doufají, že se nakonec Dyk vrátí, protože zrovna on byl lákadlem, proč na tento muzikál přijít. Jen je otázkou, jestli by to neohrozilo jeho manželství s krásnou Táňou Dykovou.

Zdroj: Expres, Instagram