Odborník Šmucler zkritizoval nový pořad Alice Bendové: Je neetický!

Nedávno jsme informovali o tom, že herečka Alice Bendová (48) získala práci snů! Stala se totiž moderátorkou nového pořadu na Primě s názvem Vysněná krása. V něm se jednalo o vyprávění životních příběhů lidí, kteří nemají žádné sebevědomí a nevěří si. Hlavním tématem však nebyly pouze jejich příběhy.

Nová show jim totiž také nabízela vysněnou proměnu! V ní jim pomáhala právě Bendová s týmem plastických chirurgů, stomatologů či jiných odborníků na estetickou medicínu, představil svůj pořad web Ženy iPrima.

Bendová se k pořadu vyjádřila tak, že se na něj velmi těší. Na konci jí totiž vždy udělá radost, když vidí proměnu svých hostů a jejich úžas a překvapení, když se po své změně uvidí. Herečka se navíc sama netají tím, že si občas dopomůže nějakým estetickým zákrokem. „Jednou za tři čtvrtě roku si dopřeju botox a plazmalifting. Samozřejmě s mírou, aby mi zůstala zachovaná přirozená mimika,“ svěřila se pro web Expres.

K tomuto pořadu se nedávno vyjádřil také Roman Šmucler (52), jenž je lékařem a specialistou na laserovou a estetickou medicínu. Ten pořad Vysněná krása označil za neetický! Údajně totiž neinformuje diváky o případných negativech a rizicích plastických úprav a taky show považuje za reklamu jedné české kliniky.

„Je tam řada problematických věcí. Jednak to opravdu nemístně propaguje operace bez diskuze rizik, jednak je to vlastně marketing zdravotnických zařízení (vesměs jsou výkony bezplatné), ale hlavně se v něm z pacientů stávají předměty soutěže,“ svěřil se Expresu.

Show už byla údajně stažena z vysílání na základě negativních komentářů ohledně toho, že tento pořad ženám naopak sebevědomí snižuje a propaguje plastickou operaci jako něco, co každý musí podstoupit.

Zdroj: Expres, zeny.iprima.cz