Od spolupráce s nadací Taťány Kuchařové pomalu odstupují partneři. Taťana nebyla pozvána ani na akci

Propíraná modelka a patronka nadace pro seniory Taťána Kuchařová je momentálně terčem sledovanosti. Důvodem je citlivá kauza mezi ní a Ondřejem Brzobohatým týkající se církevní žaloby. Dopad to má bohužel i na její nadaci.

Taťána se snaží pomáhat seniorům pomocí nadace „Krása pomoci“. Poslední dobou se bohužel ukazuje, že se nadaci už tolik nedaří. Prvním důvodem bylo zjištění, že z vybraných příspěvků putuje seniorům zhruba jen polovina.

Podle webu Extra totiž zbytek zůstává asistentce, provozu nadace a podpora dárců. „Potřebujeme kancelář, kde je teplo a světlo, kde můžeme telefonovat a tisknout, kde se setkáváme a plánujeme strategii, aby naše práce měla systém a byla profesionální, odkud posíláme poštu apod. Máme také asistentku, která nám pomáhá s administrativním chodem Nadace,“ vysvětluje vedení nadace. U mnoha lidí si tak nadace zavřela dveře.

Vzhledem k probíhající kauze odstoupila od spolupráce s touto nadací i chystaná show Fashion night Brno 2023 na hradu Špilberk, kde organizátoři měli věnovat výtěžek i nadaci Krása pomoci. Týdeník Sedmička píše, že organizátoři nechtějí být pošpiněni touto špinavostí, ani se jim nelíbí skutečný podíl odvedený seniorům.

K pomoci se tak zcela nečekaně dostala nadace Terezy Maxové, která pomáhá dětem. Taťána Kuchařová již není mezi pozvanými hosty, sdělil organizátor pro Sedmičku.

Slavná ikona tak pomalu ale jistě ztrácí na své oblíbenosti. Jak dopadne celá žaloba Brzobohatého na jeho bývalou manželku se ukáže. Jisté ale je, že i kdyby se ukázalo, že ve všem měl prsty právě on, o nadaci Taťány zřejmě už takový zájem nebude.

Zdroj: Extra, sedmička, Instagram