Obrovská tragédie v divadle La Fabrika: Během vystoupení Vojtěcha Dyka a Jakuba Prachaře spáchal pracovník divadla sebevraždu!

Vojta Dyk (37), Jakub Prachař (39) a Jan Maxián (39) zažili spolu s diváky v divadle La Fabrika toto pondělí večer plný hrůzy. Zatímco herci šťastně bavili své publikum, tak v zákulisí došlo k obrovské tragédi. Muž ve věku 45 let spáchal během představení sebevraždu!

Tros Discotequos – kapela, ve které kluci sami hrají, měla v divadle čtyřhodinové představení. Hrát začínali v půl osmé večer a nálada všech byla naprosto skvělá. Fanoušci sami během koncertu či představení vybírají kapele, co budou zpívat. Klukům totiž vždy jde o to, aby se diváci co nejvíce zapojili, spolupracovali spolu s kapelou. Myslí si, že si to tak všichni více užijí.

Nikdo neměl potuchy, co se nedaleko od nich děje. O oběšeném muži se všichni dozvěděli až po představení. „Najednou se objevila policie a nikdo jsme nechápali, co se děje. Po super koncertě jsme s partnerkou zašli na skleničku na bar a byla tam strašně divná nálada. Najednou si tam všichni začali šuškat, že se vzadu odehrála tragédie a někdo má být dokonce mrtvý. Prý to snad měla být sebevražda. Víc skutečně netuším, ale dlouho jsme kvůli tomu nezůstávali a odjeli domů,“ svěřil se zděšený anonym Blesku. Dokonce i vedení divadla se odmítá k celé věci vyjádřit. „K ničemu se nebudeme vyjadřovat. Sami to zpracováváme, je to moc čerstvé,“ řekl striktně zástupce divadla.

„Oznámení o nálezu oběšeného muže, narozeného v roce 1977, v jedné z budov v ulici Komunardů jsme přijali v pondělí nedlouho před 23. hodinou. Policisté oznámení prověřili, zjistili, že se zakládá na pravdě. Případ byl zadokumentován jako sebevražda, byla nařízena pitva,“ řekl Blesku policejní mluvčí Jan Rybanský. Vypadá to, že muž, který spáchal sebevraždu, byl zaměstnán v divadle. Zřejmě tam dělal provozního barmana. Bohužel nikdo netuší, proč se muž rozhodl ukončit svůj život a proč zrovna tímto způsobem.

Zdroje: Blesk.cz, Instagram