Oblíbený moderátor Ondřej Sokol se svěřil, jak slavil Vánoce

Víme, jak trávili svátky lovci i moderátor soutěže Na lovu, Ondřej Sokol! Přečtěte si, co na sebe v rozhovoru prozradil.

„Vánoce slavíme tradičně doma,“ bavil se Ondřej Sokol otázkou. Je to bavič každým coulem. „Máme stromeček, to je tradiční, pod ním jsou dárky, to bývá taky tradice, potom kapr, bramborový salát, ačkoliv ho jím jen já a Niky. Dodržujeme toho spoustu. Mám pocit, že je to jediná část roku, kdy si odpočineme. Tedy po tom zběsilém předvánočním čase,“ řekl při rozhovoru pro TV Nova.

Jaképak měl moderátor před Vánoci povinnosti? Ondřej se stará o hodně věcí, prozradil a pochlubil se, že stejně jako většina Čechů se i on ubírá tradiční cestou, a ta se týká stromečku, dárků, bramborového salátu a kapra.

Prozradil, že má hodně rád sladké a cukroví.  „Jakékoliv, hlavně před Vánoci. Někdy se říká, že se to nesmí. Takže nejvíc mi chutná, když je někde schované a já ho naleznu.“

„Já nevím, jestli si to uvědomujete, ale já jsem vyrůstal za totáče,“ reagoval Sokol na dotaz ohledně dárku, který mu jako dítěti udělal největší radost. „Těch splněných přání pod stromečkem moc nebylo. Takže jsem byl nadšený z knížek a ze všeho, myslím, že mě to dost nasměrovalo v tom, co dělám.“

A jakže si jako dítě představoval Ježíška? Jako někoho, kdo má oblečení a velký batoh. „Asi jsem ho párkrát nakreslil, ale to by věděla moje matka, ta má takové věci schované,“ bavil se při rozhovoru. Pokud herce sledujete na Instagramu, tak jste nejspíš nadšení z jeho vtipných, někdy až lehce provokativních scének, kterými baví veřejnost.

Ovšem v Anketě Zlatý slavík a dokonce ani při Silvestrovském večeru se divákům Sokol tolik nezavděčil. Chtěli byste jej nadále jako moderátora soutěže Na lovu? Bebo se vás kritika vůči Sokolovi netýká?

Zdroj: TV Nova, Na lovu, Instagram