Obdařená Selena Gomez (31) se rozparádila bez make-upu při oslavě svých narozenin. Vynikly její bujné přednosti

Stále dokáže překvapit! Zpěvačka Selena Gomez před pár dny oslavila své 31. narozeniny. I v tak mladém věku se kromě skvělé kariéry může pochlubit obří fanouškovskou základnou. Vždyť jen na sociální síti Instagram ji sleduje 426 milionů lidí. S nimi aktuálně sdílí několik docela zajímavých záběrů.

Poslední dny se pro Selenu Gomez nesly v narozeninovém duchu. Proběhla velká oslava, na které je oslavila společně se svými přáteli. Mezi jejími hosty můžeme zmínit Paris Hilton, Christinu Aguileru nebo Karol G. Po oslavě si známá kráska dopřála odpočinek. Na jachtě, kde momentálně relaxuje, jí opět dělají společnost její přátelé.

Selena však nezapomíná ani na své fanoušky. Prostřednictvím sociální sítě Instagram je zásobuje zajímavými fotografiemi a krátkými videi. Ukazuje jim například svou nenamalovanou tvář nebo své křivky v plavkách.

Není pochyb o tom, že některým fanouškům může být při pohledu na Selenu horko. Před objektivem se rozparádila, aby ukázala své bujné přednosti.

O milostném životě slavné zpěvačky toho v současné době není mnoho známo. Naposledy byla spojována s Andrewem Taggartem ze skupiny The Chainsmokers nebo Zaynem Malikem. V obou případech to však vypadá spíše na románek než vážný vztah.

Zdroj: autorský článek, Instagram