Obávaný Pohlreich se vrací na televizní obrazovky. Nový kuchařský pořad bude moderovat Pagáčová a Zástěra

Obávaný kuchařský porotce Zdeněk Pohlreich bude opět nemilosrdný. Pro televizní diváky je totiž připraven nový kuchařský pořad s názvem Česko na grilu. Podle programové ředitelky skupiny Prima Alex Ruzek se jedná o gastronomický pořad, který má něco společného s pořady Peče celá země nebo MasterChef, psal před měsícem web Mediaguru.

Soutěžit spolu bude deset párů, kteří milují grilování, informuje web Expres. Mezi ně patří i herečka Patricie Pagáčová, která bude nový pořad moderovat. Po svém boku bude mít také zkušeného moderátora z rádia Evropa 2, Tomáše Zástěru. Soutěžící bude, kromě zmíněného Pohlreicha, posuzovat i kuchař Martin Svatek.

Ten bude zastávat roli hodného porotce, jinak by to ani být nemohlo. „Starého psa novým kouskům nenaučíš,“ okomentoval svou pozici pro Expres Pohlreich. Natáčení celé show si užívali i moderátoři. Tomáš Zástěra láká diváky právě na Pohlreicha, který je dle něj „studnice hlášek, jak poslat mile a s lidskou tváří někoho tam, kde opravdu nechcete být.“

Patricie Pagáčová byla velmi mile překvapena, když jí byla nabídnuta tato práce. Miluje jídlo a zároveň se ráda dívá na kuchařské pořady. Redakce webu Extra byla proto nadšená z její postavy, kterou předvedla na oficiálním představení pořadu. Herečka stále razí jedno vlastní pravidlo. „Prostě se nepřežírat a hýbat se. Nic jiného nefunguje,“ zopakovala znovu Patricie, která je odpůrce diet.

Zdroje: Mediaguru, Expres, Extra