O co mu jde? Bohuš Matuš nazval svou manželku dítětem, ta už má jasno!

Kdoví, jestli si muzikálový zpěvák Bohuš Matuš (50) navzdory zralému věku stále neuvědomuje, že bys měl dávat větší pozor na to, co řekne. Je pověstný svými nevhodnými hláškami, které mu nedělají dobré jméno, a tak ho mnozí neberou vážně a jiní jsou zase pohoršení. Jistě to škodí i jeho kariéře, ale jako manžel a otec by měl víc myslet alespoň na ochranu jeho rodiny.

Ještě donedávna se prý cítil zpěvák Bohuš Matuš jako by byl puberťák, a tak se i choval. Možná i proto mu nepřišlo zvláštní, že se zamiloval do teenagerky, tehdy 15-leté Lucie Palkaninové. Dnes je jí již 19 let, je jeho manželka i matka jejich dcerky. Ještě neměla osmnáct, když se jim narodila Natálka a přesně v den její zletilosti byla svatba. Po peripetiích s bydlením se už snad konečně usadili, a tak se stala aktuální otázka, zda se už rozroste i rodinka, o čemž mluvili už pomalu hned cestou z porodnice.

I v pořadu Inkognito se zpěvák dotkl tématu svého otcovství. Pochlubil se, že oproti divoké mládí změnil hodnoty života. Podivně však vyzněla přitom jeho slova, kterými se chtěl pochlubit. „Teď jsem usazen a skvělý otec. Snažím se, aby obě děti… Tedy, obě děti… Aby manželka a dcera byly šťastné,“ vyhrkl opět nevhodná slova, jak už to má ve zvyku, čímž vyvolal u poroty smích. Jakoby tím chtěl provokovat ty, kteří ho označují za pedofila, což ho ale vždy pořádně rozzlobí. I když je jeho manželka Lucie od něj o třicet let mladší, působí značně rozumněji.

Dcerka Natália bude mít tři roky a Lucii se zdá být skvělé, že s ní už nemá takové starosti jako s miminkem. Na druhé dítě se Lucka ještě necítí. Po porodu jí zjistili pupeční kýlu, šesticentimetrovou diastázu, kterou jí operovali a zároveň udělali kompletní plastiku břicha, ale později ji museli zopakovat. „Určitě bych druhé dítě chtěla, nechci, aby Natálka byla sama. Doktoři zatím nevědí, kdy to je správné. Řekli, že by se zřejmě nic nestalo. Ale doporučili, ať si dám čas. Druhé bych tak chtěla do dvou let, naznačila s rozvahou, která chybí Bohušovi, své plány. A možná ji tak trochu odrazuje i to, že ačkoli to vyslovil její manžel, je to ve skutečnosti zjevně spíše ona, kdo má doma dvě děti.