Nový partner Pazderkové? Byla spatřena s jiným

Zdá se, že si Iva Pazderková vybírá partnery výhradně mezi kolegy. Po dvou nepodařených manželstvích, nejprve s hercem Lubošem Veselým, poté s bavičem Lukášem Pavláskem, skončila po boku Hynka Lorence. Toho poznala na natáčení soutěže Tvoje tvář má známý hlas.

Zatímco manželství s Pavláskem trvalo pouze pár měsíců, avšak nyní jsou přátelé, vedle Lorence vypadala Pazderková velmi spokojeně. „Zatím jsme se nevzali, já jsem trošku konzervativní. Mě musí nejdřív někdo požádat o ruku, abych se vdala. Navíc už jsem dvakrát rozvedená,“ řekla o něm v talkshow 7 pádů Honzy Dědka.

Svěřila se také, že si přála děti, ale na toto přání byla v prvních dvou manželstvích vždy sama. „Teď jsem šťastná a spokojená a máme s partnerem stejné představy o budoucnosti,“ svěřila se.

Na nedávném udílení hudebních cen Anděl se však neobjevila po boku partnera, ale nového muže. Tím je stand-up komik Petr Cerha, známý pod jménem Nasty. S tím Pazderková spolupracuje už dlouhou dobu. Na akci vedle sebe vypadali velmi zamilovaně, drželi se za ruce a neustále se na sebe dívali, píše server Expres.

Zdroj: Expres, 7 pádů Honzy Dědka