Nový objev Jessicy Alves. Bude konečně zamilovaná?

Na nedávné afterparty po britských Glamour Awards nechyběla ani známá transgender celebrita Jessica Alves (40). Oblékla se do obtažených červených šatů na tělo, které odhalovaly její obrovská silikonová prsa. Jako obvykle přišla sama, ale mezi hosty našla nápadníka se známým jménem, ​​Wayne Linekera (61), bratra bývalého hvězdného anglického fotbalového útočníka Garyho Linekera (62).

Vyzývavá transgender modelka Jessica Alves byla do roku 2020 Rodrigo. Aktuálně se je povedl parádní úlovek, když na afterparty po Glamour Awards v Londýně zaujala bratra bývalého fotbalisty a současného fotbalového moderátora Garyho Linekera, podnikatele Waynea. Ten šel svou vlastní cestou, když si nejprve otevřel na Tenerife bar Lineker’s, po úspěchu i v Marbelle a před patnácti lety zakotvil na Ibize, kde otevřel Ocean Beach.

Do tohoto vyhlášeného podniku celebrit, kam chodí prý rádi i fotbalisté, jistě zavítala i Jessica během její červnové návštěvy Ibizy, kde vymetala různé podniky a diskotéky a možná už se tam setkala i s Waynem a přeskočila jiskra. Ten si získal kvůli svým provokacím pověst „špatného muže“, kterou se ale snaží kvůli bratrovi a rodině napravit. Je znám zájmem o velmi mladé ženy, za což si už nejednou veřejně vyslechl pokřiky „pedofil“. V rámci jeho zájmu o zralou Alves, navíc původně muže, to rozhodně neplatí.

Na afterparty si Jessica sedla na jeho koleno, přičemž ji zcela bez ostychu chytil za její mega silikony, ale očividně přitom téměř spal, držíc sklenici drinku v rukou. Na dalším záběru měl hlavu už se zavřenýma očima položenou na jejím rameni. Zdálo se však, že mediální transgender hvězda toho nedbala, hladila ho po stehně a dokonce mu dala pusu na tváře a užívala si zábavné noci.