Nový Nostradamus předpovídá útok na prince v roce 2024! „Vidím červený obličej a Meghan“

Craig Hamilton-Parker z Velké Británie se podělil o své děsivé vize se světem. Viděl, co čeká uprchlíky z britské královské rodiny v roce 2024. Varuje před veřejným útokem na prince i před šokujícím skandálem Sussexů!

Jasnovidec zvaný Nový Nostradamus má o Meghan a Harrym hroznou předpověď
Co se stane v roce 2024? Existují nějaké předpovědi pro rok 2024? Mnoho lidí si jistě klade otázku, co to přinese britské královské rodině, jejíž život neustále vzrušuje miliony lidí po celém světě. Nyní bylo vše jasné jako den. Nový Nostradamus viděl budoucnost Meghan Markle a prince Harryho! Craig Hamilton-Parker z Velké Británie se podělil o své děsivé vize se světem. Viděl, co čeká uprchlíky z britské královské rodiny v roce 2024. Varuje před veřejným útokem na prince i před šokujícím skandálem Sussexů! Ve svém podcastu Nový Nostradamus prorokuje: „Stále vidím Harryho zuřivou tvář na titulních stránkách novin, červenou a zuřivou.“

„Viděl jsem ho promočeného nebo zalitého vodou, jako by k němu chtěl někdo veřejně vyjádřit svou nechuť.“

Jak odhaluje samozvaný jasnovidec, uvidíme „hádku mezi Harrym a Meghan na veřejném místě“. A ačkoli Harry nebude „fyzicky zraněn“, dojde k nějakému skandálu na vysoké úrovni. „Viděl jsem, jak Harryho napadli na veřejnosti, když na něj hodili vodu nebo něco takového – nevypadalo to na fyzické ublížení, myslím. Viděl jsem ho promočeného nebo politého vodou, jako by k němu někdo chtěl veřejně vyjádřit svou nechuť,“ říká jasnovidec. Meghan Markle také čelí zklamání. „Vidím, že Meghan vydává novou knihu nebo to plánuje. I mít dojem, že to bude buď zastaveno, nebo zpožděno – stane se něco vážného, ​​děje se,“ prozrazuje jasnovidec.