Nově zvolený prezident Petr Pavel přiznal, že mu jeho žena tajně kontroluje zprávy na sociálních sítích

V premiérovém dílu pořadu 7 pádů Honzy Dědka se hlavní hvězdou večera stane jednoznačně nově zvolený prezident Petr Pavel. A kromě politiky s moderátorem budou probírat i některá soukromá, leckdy až vtipná témata.

Ve svém rozhovoru s Honzou Dědkem mimo jiné generál přiznává, že nechce viset na portrétu prezidenta na českých školách. Každý z nás si určitě pamatuje, jak v každé školní třídě visel portrét aktuálního prezidenta, který budil jakýsi respekt.

To se s nástupem Petra Pavla na Hrad s největší pravděpodobností změní. „Slyšel jsem, že se o tom lidé baví, ale já tomu nejsem moc nakloněn. Zkoušel jsem si nacvičit tu polohu, ale moc mi to nešlo,“ vysvětlil své důvody, proč on tam viset nechce, Petr Pavel, jak uvádí web Prima Ženy.

Petr Pavel původně nechtěl ani svůj portrét na poštovní známce. Tato představa se nelíbila především jeho ženě a budoucí první dámě Evě Pavlové, píše portál iROZHLAS. Prezident na ni potají práskl, že mu tajně kontroluje zprávy, především to, zda mu píše žena, nebo muž. „Mě by vůbec nenapadlo, že to bude téma, které bude lidi zajímat. Ale když jsem slyšel těch ohlasů a různých volání na sociálních sítích, vím, že si to potají čte i moje žena a nadšená není,“ započal své vyprávění.

„Když jsem tam četl vzkazy od některých dam, moje žena se k tomu celkem nepřekvapivě postavila velmi kategoricky, a tak jsem řekl: Máš pravdu, žádné známky nebudou,” poukázal na skutečnost, že by byl na poštovních známkách olizován. „I když dneska už jsou i ty samolepicí,“ dodal s humorem nově zvolený prezident České republiky pro Prima Ženy.

Zdroje: Prima Ženy, iROZHLAS