Nová přítelkyně Brada Pitta se rozvádí s idolem z Upířích deníků

Designérka šperků a influencerka Ines de Ramon se oficiálně rozvádí s Paulem Wesleym, který v oblíbeném seriálu ztvárnil Stefana Salvatore. K oficiálnímu rozchodu došlo před pár měsíci a během té doby se měla dát dohromady s Bradem Pittem. Požadované dokumenty pro rozvod podala minulý týden.

Fanoušci si již v srpnu všimli, že Wesley nenosil snubní prsten během propagace bourbonu Brothers Bond, který uvedl na trh se svým seriálovým bratrem Ianem Somerhalderem. O měsíc později pak pár rozchod oficiálně oznámil. „Rozhodnutí o rozchodu je vzájemné a došlo k němu před pěti měsíci,“ řekli webu People.

Přitom manželství netrvalo dlouho, vzali se v roce 2019, nicméně Ramon uvedla, že jejich „nesmiřitelné rozdíly“ je vedly k rozhodnutí rozejít se. Mezitím se Ines začala koncem roku 2022 vídat s Bradem Pittem. „Brad a Ines nedávno začali randit. Brad si užívá společné trávení času a poznává ji lépe,“ řekl zdroj Entertainment Tonight. „Je to stále nové, ale vidí, kam věci směřují, a mají se rádi. Dobře si spolu rozumí.“

Mezitím však Jennifer Aniston vyjádřila obavy o Pittovo štěstí. Jelikož se vídá se známými, kteří mají blízko k Paulu Wesleymu, doslechla se informace, které ji znepokojily. Prý si nemyslí, že by se měl s Ines vídat.

Snad Brad opět nešlápl vedle.

Zdroj: People, Entertainment Tonight