Nová náhrada za bývalého. Avril Lavigne a Tyga se spolu líbali v Paříži

Zpěvačka Avril Lavigne byla jen několik týdnů po rozchodu viděna, jak se líbá s rapperem Tyga na party, píše web People.

Avril si našla novou náhradu za bývalého snoubence. Svůj románek s Tygou konečně potvrdila veřejnosti 6. března. Dvojice se společně ukázala na večírku pařížského týdne módy pro novou kampaň herečky Hunter Schaferové se značkou Mugler. Zpěvačka byla oblečená celá v černém a společnost jí dělal známý rapper.

O zpěvačce a rapperovi již nějakou dobu kolovaly spekulace, že dvojice tvoří pár. Drby se začaly hojně rozšiřovat po tom, co Avril a Tyga společně dorazili na večírek Leonarda DiCapria v Paříži minulý týden. To, že tvoří pár, se ale nakonec fanouškům potvrdilo až teď.

Nový vztah zpěvačky Avril Lavigne, přichází jen několik týdnů po rozchodu. Avril tvořila pár se zpěvákem Mod Sun. Dvojice byla dokonce již rok zasnoubená, ale zkrátka to nevyšlo, a tak před dvěma týdny ohlásili konec.

Zpěvačka byla se svým novým přítelem viděna na společné večeři ještě nějakou dobu před jejím rozchodem. Ač to tak nevypadá, v tu dobu prý byli údajně jen přáteli, a nyní svůj vztah evidentně posunuli na další úroveň. Ani jeden z dvojice se ke svému novému vztahu zatím nevyjádřil.

Zdroj: pagesix.com, people.com