Noid zmizí z muzikálové scény

Když Václav Noid Bárta přišel s oznámením, že na divadelních prknech končí, jeho fanoušci muzikantův odchod málem oplakali. Noid totiž usoudil, že v nejlepším se má přestat a je na čase posunout se dál.

Václav Noid Bárta dlouho účinkoval v oblíbeném muzikálu Jesus Christ Superstar, který si našel své místo v jeho srdci, píše magazín Aha!. „Je to první muzikál, který jsem viděl a zároveň poslední, ve kterém hraji. Hezky se to potkalo. Ostatní muzikály jsem už dohrál a tento si nechal,“ loučí se s nostalgickým muzikálem Noid. Ten se také svěřil, že by se chtěl vyhnout stereotypu a věnovat se něčemu novému.

Po dvacetiletém účinkování na divadelních prknech zpěvák momentálně pracuje na projektech, se kterými sklízí obrovské úspěchy. Se svou kolegyní z hudební branže, Evou Burešovou se objevil například v pohádce Tajemství staré bambitky 2. Pro pohádku složil také hudbu.

eGauges.co.uk are a UK based embed Instagram code, specialising in the retail of CAN bus custom monitoring products, including display hardware & software solutions for.

Jak připomíná magazín Aplausin, s Evou Burešovou účinkuje také v primáckém seriálu ZOO. Zde má ale Noid jen malou roli. Hraje zde totiž klavíristu Lukáše, který se objevuje na konci téměř každé epizody, aby doprovodil záhadnou Lady X na klavír.

V současné době Noid také znovu spolupracuje se zpěvačkou Bárou Basikovou. S tou natáčí nový videoklip, a tak se mají fanoušci zcela jistě na co těšit.

Zdroje: ahaonline.cz, aplausin.cz, Instagram