Noid už jedině v dámské společnosti. Malá Anička Václava Noida Bárty dnes slaví 1 rok

Zpěvák, textař a skladatel Václav Noid Bárta se přesně před rokem dočkal narození své třetí dcerky Aničky. Tu přivedla na svět jeho partnerka Eliška Grabcová.

Vašek Noid má kolem sebe ryze ženskou společnost. Se svou bývalou partnerkou Gabrielou Dvořákovou má dceru Terezku. V novém partnerství se mu narodila dcera Eliška a před rokem Anička.

Narození holčiček známého zpěváka velmi změnilo. Svůj divoký život v podstatě ukončil. Žije už jen obklopen svými ženami, přírodou, vystavěl na své zahradě dětské hřiště, aby si jeho děti měly kde hrát.

Zahrada Noida má houpačky, klouzačku, horolezeckou stěnu i jezírko. Své místo tam mají samozřejmě i rodiče.

Malá Anička se narodila jako společnice dcerky Elišky. Ta podle Noida smutnila pokaždé, když jeho dcera Terezka, kterou má s Gabrielou Dvořákovou, odešla k mamince.

„Milujeme tě, Aničko. Eliško, děkuju ti, lásko. Holky jsou v pořádku, taťka bulí,“ napsal dojatý Václav Noid Bárta když se Anička před rokem narodila. Dnes sdílel na síti vzpomínkovou fotografii, kde oznamuje 1 rok této malé princezny.

My se přidáváme ke všem gratulantům, a přejeme Aničce i rodičům šťastný společný život. Velkou radost má určitě sestřička Eliška, která už nebude sama, když další sestřička odejde ke své vlastní mamince.

Zdroj: Instagram