Nikol Štíbrová už dva roky nosí příjmení Leitgeb. Podepsat se doteď neumím, říká

Když se řekne Nikol Leitgeb, mnozí jistě pátrají v paměti, kam tohle jméno zařadit. Když se ale řekne Nikol Štíbrová, je to všem hned jasné. Mladá hvězda seriálu Pojišťovna štěstí, členka uskupení 3v1, maminka Radovana (čti syna Mathiase), úspěšná influencerka a komička. Ale nesmíme zapomenout, že už dva roky je také vdanou paní, právě paní Leitgeb.

Nikol se včera na svém Instagramu pochlubila krátkým videem z utajené svatby, kde hned v úvodu se smíchem říká, že se špatně podepsala do matriční knihy. Dodnes to prý nezvládá. „Přesně před dvěma lety jsem udělala terno a vzala si @petrleitgeb. Podepsat se doteď neumím. Teda umím, ale pokaždé to vyjde jinak. Sorry, lásko,“ okomentovala Nikol příspěvek, pod který se vyjádřil i starosta pražských Řeporyjí a Nikolin oddávající, Pavel Novotný. Prý to bylo jeho nejhezčí a nejradostnější oddávání.

Petr a Nikol se spolu dlouhé roky kamarádili, ale nikdy nic mezi nimi nebylo. Až když se Nikol v roce 2018 rozešla s Martinem Kynclem, otcem Matese, přišla na to, že Petr je její spřízněná duše. V roce 2021 se totiž vzali a stihli to ještě před tím, než se jim v červnu narodil společný syn Tobias alias Mauglí.

O jejich výročí se na svém Instagramu zmínil i sám Petr. Sdílel fotku právě z podpisové akce. „Píše Leitgeb, ale já tam ještě po 2 letech vidím Cejtil. Ale co, je moje!“ napsal Petr ke snímku. Co to přesně znamená, vědí asi jen oni dva, jejich nejbližší a zasvěcení fanoušci. Jestli na tu šifru přijdete, dejte vědět do komentáře.

Zdroje: Instagram, autorský text