Nikol Leitgeb s manželem Petrem oslavila čtvrté výročí. Řekla, jak se vlastně dali dohromady

Influencerka a nově také šéfka nadace Radovan, Nikol Leitgeb, se svým fanouškům na Instagramu pochlubila krátkým příběhem o tom, jak se vlastně dala dohromady se svým současným manželem Petrem. Ti dva se sice znali už dávno předtím, byli z nich přátelé. Nikdy je však nenapadlo, že by z toho mohlo být něco víc.

No a před pár dny oslavili čtvrté výročí. Celé to začalo docela nevinně. Nikol zkrátka potřebovala někoho, s kým by vyrazila na lyže do Alp. V té době už měla dvouletého syna Mathiase. „A on, že by teda jel. Muž činu. Jako vždy. Tak jsem ho 25.prosince vyzvedla a vyrazilo se. V Německu jsem se ho zeptala, jestli má v plánu se nějak usadit a jak to má se svatbou, v Rakousku, jestli chce mít děti, protože když jste single máma, tak není čas na hrdinství a je třeba ptát se kdo je kdo,“ začala Nikol svoje vyprávění.

„V Itálii jsme pak vypili pár slivovic a aperolků, slupli jsme spolu to nejjemněji nakrájený lardo (uzrálá slanina z italské kuchyně, pozn. redakce), což byl sakra intenzivní zážitek hned takhle zkraje vztahu, no a když jsme se vrátili z Itošky, Péťa už si tašku vybalil rovnou k nám. I s těma lyžema. Děkuju, že jsi mě tenkrát vyvezl,“ zakončila Nikol, která si s Petrem v roce 2020 pořídila druhé dítě. V červnu 2021 se jim narodil syn Tobias.

Nikol a Petr patří k nejoblíbenějším párům mezi našimi známými tvářemi. Nikol dost často sdílí videa z jejich soukromí, což na ní její fanoušci mají rádi. Nikol si totiž na nic nehraje a ukazuje svou realitu přímo a zároveň vtipně.

Zdroje: Autorský text