Nikol Leitgeb jako Pamela Anderson? Podle jejího manžela a fanoušků jí může konkurovat. Pár vycestoval do Lisabonu

Nikol Leitgeb a její manžel Petr si před pár dny vyrazili sami dva na krátký pobyt do slunného Portugalska. Svoje fanoušky na Instagramu překvapila fotkou s třemi koláčky na talíři typickými pro Lisabon, jak znalí sledující uhodli. Nikol se také pochlubila svým fešným manželem, jehož fotky sdílela.

„Couráme se, jíme a pijeme. A stejskáme po dětech. Jakoby. Takový to naše cestování prostě. Nově přibylo sledování místní flory, zjišťování, co to je za strom nebo kytku, a jestli by se nám to doma chytlo. Jsme starý. A je to skvělý,“ napsala Nikol k setu fotek Petra, který si prostředí Lisabonu vyloženě užíval.

Nikol a Petr mají velké štěstí, že mají společný humor. Ten znásobený je naprosto vražedný a jejich fanoušci je proto zbožňují. Nikol ještě před návratem do Čech stihla sdílet fotku, jak běží z oceánu na břeh. Předvedla nejen svou štíhlou postavu, a to po dvou dětech, ale také slušivé červené dvoudílné plavky. Od svého manžela si tím vysloužila velice vkusnou pochvalu.

„Pamela bledne závistí, když tě vidí,“ okomentoval snímek své drahé polovičky, načež Nikol zareagovala neméně vtipně slovy: „Pamela vs. Pomelo.“ Stejný názor mělo i několik Nikoliných sledujících. „Nikol, Vy vypadáte jak v Pobřežní hlídce! Dejvid Házlhof by z Vás měl radost,“ napsala sledující Jana. Jistě se shodneme, že Nikol na Pamelu chybí jisté přednosti, ale to hravě vyváží její osobnost.

Pár u moře strávil pouze víkend, jak se zdá, protože Nikol včera ráno v příběhu ukázala Mauglího, že se suvenýrem v podobě Belémského koláčku z Lisabonu je spokojený.

Zdroje: Instagram, autorský text