Nicolas Cage (58) si v dětství myslel, že je mimozemšťan

Jako dítě miloval film „ET“. Herec Nicolas Cage je známý díky svým osobitým rolím. Nyní ale budí rozruch příběhem, který klidně mohl pocházet ze scénáře některého z jeho filmů, uvádí vip.de.

Nicolas prozradil, že býval jako dítě divný a měl problém komunikovat s lidmi. Vlastně to není překvapující, pokud vezmete v úvahu následující prohlášení této hvězdy:

„Byl jsem v šoku, když jsem jako dítě šel k lékaři a zjistil jsem, že mám normální orgány a normální kostru. Protože jsem si byl jistý, že jsem z jiné planety.“

Pomohl mu svět filmu

Ale jak by to vesmír chtěl, Cageovy problémy se sociálními vazbami vyřešil mimo jiné svět filmu. Přesněji řečeno, prostřednictvím filmu Muž, který spadl na Zemi, v hlavní roli s Davidem Bowiem, ve kterém mimozemšťan nouzově přistane na Zemi.

Když viděl tento film, uvědomil si, že musí něco udělat. „Tak jsem se stal hercem,“ říká tajemně. Díky tomuto uvědomění je svět filmu bohatší o charismatického herce, který je v každém svém filmu velmi výrazný a dodává mu neuvěřitelný náboj a kouzlo.

Zdroj: vip.de, Instagram