Nia Vardalos seznámení jako z filmu. Tvůrkyně série Moje tlustá řecká svatba se svěřila, jak poznala nového partnera

Nia Vardalos (60) se zapsala do povědomí diváků sérií filmů Moje tlustá řecká svatba, kterou sama režírovala, napsala a ještě si v ní i zahrála v roli Touly. Nedávno magazínu People prozradila, jak romantické bylo její seznámení s nynějším partnerem.

S mužem žijících v Aténách se seznámila loni. Bylo to těsně po natáčení filmu Moje tlustá řecká svatba 3. Další podrobnosti o svém partnerovi prozradit nechtěla, protože ctí soukromí své i jeho. K jejich seznámení však aspoň prozradila, že bylo jako vystřižené z romantického filmu.

,,Seznámili jsme se v noci za úplňku ve venkovní restauraci v Řecku. Je to, jako bych napsala film a pak do něj vstoupila.“

Lepší načasování si nemohla vybrat. Nechala se totiž slyšet, že dříve by na randění a chlapy stejně neměla čas, hlavně kvůli pracovnímu vytížení.

,,Když natáčíte film, jenom jím procházíte a děláte svou práci. Takže na vztahy během natáčení filmu nevěřím,“ říká šedesátiletá režisérka, která by se nepouštěla do vztahů na pracovišti.

Právě její dcera Ilaria se stala maminčinou pravou rukou při natáčení filmu Moje tlustá řecká svatba 3 a osvědčila se jako velmi dobrá asistentka. Mamince radila i s detaily, na které by sama nepomyslela.

Její bývalý manžel Gomez hrál v prvním dvou filmech Moje tlustá řecká svatba roli rodinného přítele, účinkování v třetím díle však odmítl. Nia Vardalos se jím inspirovala, aby napsala postavu Johna Corbetta (hraje Iana).

Na place panovala skvělá nálada a všichni se dobře bavili. Film Moje tlustá řecká svatba 3 si můžete vychutnat i vy, protože se zrovna promítá v českých kinech.

Zdroj: People, Instagram