Nevlastní sestra vévodkyně Meghan se vyjádřila k dokumentu na Netflixu: „Je to jedna lež za druhou!“

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se dokumentárním filmem společnosti Netflix postarali o pořádný rozruch. Jako už mnohokrát předtím, dvojice i v něm vyjadřuje jasnou kritiku a inscenuje svůj soukromý život pro miliony diváků. Způsob, jakým se tato dvojice prezentuje, však rozčiluje zejména rodinu vévodkyně Meghan, jak informuje web Focus.

Narušený vztah vévodkyně Meghan s rodinou

Už dlouho je známo, že vztahy vévodkyně s rodinou nejsou nejlepší. Zejména s jejím otcem Thomasem Marklem se zdá, že nikdy nedojde ke smíření. Nyní se však k dokumentu vyjádřili i její nevlastní sourozenci Samantha Markle a Thomas Markle Jr. a dali jasně najevo, co si o své nevlastní sestře myslí.

Thomas Markle Jr. si myslí, že dokument je hrozný

Nevlastní bratr Meghan v pořadu „Talk TV“ podle serveru Gala řekl, že princ Harry v dokumentu učinil směšné prohlášení. Princ Harry se tam pozastavil nad tím, že kvůli sňatku jeho žena už nemá otce ani rodinu. Nevlastní bratr vévodkyně Meghan byl z těchto slov poměrně rozrušený a dokument označil za hrozný a znepokojující. Obvinil též svou nevlastní sestru ze lži: „Prostě celou rodinu zametla pod koberec, jako bychom neexistovali, a pak lhala, že rodinu nemá.“ Thomas Markle Jr. dokonce vyhrožuje, že vydá vlastní dokumentární film.

Samatha Markle promlouvá: „Je to jedna lež za druhou!“

Svůj názor na dokument vyjádřila i Samantha Markle. Pro GB News uvedla, že vévodkyně Meghan říká jednu lež za druhou. Sestry si nikdy nebyly blízké, ale Samantha Markle má pocit, že se na její rodinu hází špína hlavně od královské svatby. Dle Samanthy chce Meghan poškodit jejich důvěryhodnost.

Své nevlastní sestře také vyčítá, že po zdravotních problémech vlastního otce mu nebyla nablízku a nenavštěvovala ho v nemocnici. Thomas Markle dokument ještě neviděl, čemuž chce Samantha zabránit i proto, aby ho ochránila. „Již toho vytrpěl hodně,“ dodává.

Zdroje: Focus, Gala, GB News, Instagram